web analytics

Marketing Internship Program

Biogen

Biogen is on a mission to transform patient lives by pioneering and leading in neuroscience.

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w prowadzeniu projektów marketingowych kierowanych do lekarzy i pacjentów
  • działania administracyjne (np. wprowadzanie danych do systemu)
  • aktywne wspieranie prowadzonych kampanii marketingowych z użyciem narzędzi tradycyjnych i digital – multichannel
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi (np. weryfikacja wykonanych prac)
  • procesowanie dokumentacji zasobów projektowych (harmonogramy, zadania, materiały promocyjne, raporty)

Kwalifikacje

Profil idealnego  kandydata/kandydatki:

  • student/ studentka studiów o profilu marketing, zarządzanie, reklama, ekonomia  lub pochodne
  • uczciwość, sumienność i dokładność, inicjatywa
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • gotowość pomocy innym,
  • bardzo dobra organizacja pracy; łatwość pracy w środowisku, w którym jest wiele zadań i terminów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office w stopniu co najmniej dobrym.
  • znajomość podstawowych narzędzi marketingu, w tym również cyfrowego
  • podstawowa znajomość z zakresu zarządzania projektami
  • zainteresowanie obszarem marketingu, w tym nowych mediów

Dodatkowe informacje

Korzyści dla kandydata/kandydatki:

  • doświadczenie pracy w międzynarodowej korporacji, ambitnym zróżnicowanym zespole
  • poznanie zakresu zadań w dziale marketingu firmy farmaceutycznej oraz współpraca z innymi działami
  • zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu planowania i egzekucji wielokanałowych kampanii marketingowych
  • informacja zwrotna od przełożonego wspierająca rozwój zawodowy i osobisty,
  • uzyskanie rekomendacji od pracodawcy
  • płatny staż (umowa o staż).

Preferowany zakres godzin >90h/ miesięcznie (3/4 pełnego wymiaru)

To apply for the job click here

Contact us

Biogen